[vc_row][vc_column][vc_column_text]

cloudtalk time reklam
CloudTalk Time bulut bilişim sektörü odaklı içerik üreten Türkiye’nin ilk ve tek medya ve dergisidir ve  Avrasya bölgesinin en büyük bulut bilişim etkinliği olan CloudTalk Global etkinlikleri, CloudTalk Time tarafından düzenlemektedir. Okuyucularına Dijital dönüşümden, Buluta, DevOps’tan, Yapay Zeka’ya farklı konularda sektörel raporlar, çeşitli araştırma yayınları, makaleler, yayınlar sunan CloudTalk Time’da hedef kitlenize ulaşmanız için farklı reklam ve iş birliği seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
CloudTalk Time Reklam iletişim faaliyetleri ile Türkiye’nin önde gelen işletmelerinin bulut bilişim ve  BT karar vericilerine hemen ulaşın!

Kimler CloudTalk Time Okuyor?

Bulut Liderleri, IT Direktörleri, C-Level IT yöneticileri, yöneticiler, IT uzmanları, Bulut Mimarları, Veri Merkezi Yöneticileri, IT danışmanları, network yöneticileri, sistem yöneticileri, güvenlik yöneticileri, geliştiriciler,ürün yöneticileri, IT danışmanları, satış ve iş geliştirme yöneticileri, bağımsız danışmanlar, son kullanıcılar.

Kimler CloudTalk Time ‘da Reklam Verebilir?

Cloud servis sağlayıcıları, orta ve büyük ölçekli IT şirketleri, internet servis sağlayıcılar ve telekom operatörleri, veri merkezi şirketleri, SaaS, Paas,IaaS servis sağlayıcı firmaları, sistem entegratörleri, yazılım bayileri.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Bazı Reklam Seçenekleri : 

Detaylı bilgi için : [email protected] adresine “Reklam & İşbirliği” başlığı ile e-posta gönderebilirsiniz. Reklam ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

 

CloudTalk Time & Magazine : 
  • Dergi İçi Reklam
  • Dergi Advertorial İçerik
  • Site İçi Banner Yerleştirme Reklam
  • Site Advertorial içerik
  • Sosyal Ağlar Sponsorlu Reklam ( Site ziyaretçilerine ve okuyuculara)
  • E-Posta Bülten Banner Yerleştirme
  • Bülten İçi Reklam
  • Cloud Industry Reports Araştırma Partnerliği
  • Makale Yayını
CloudTalk Global Youtube Channel
  • Cloud Leaders Review Sundu /Sunar
CloudTalk Global:

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″]

CLOUD MARKETHING olarak kişisel verilerinizi iletişim kurmak, tanıtım, reklam ve bilgilendirme amaçlarıyla ve 6698 sayılı Kanun’a uygun olarak işliyoruz ● E-posta ve toplu e-posta hizmetlerimizi yurt dışındaki hizmet sağlayıcılardan tedarik ediyoruz ● Yurt dışına veri aktarımı için rızanızı vermezseniz sizinle yalnızca telefon yoluyla iletişim kurabileceğiz ● Ayrıca bilgilendirme, tanıtım ve reklam amaçlı mesajlarımızı almak için onay vermezseniz sizi düzenli olarak bilgilendiremeyeceğiz ● Size ulaşan e-posta ve mesajlardaki [AYRIL] seçeneğini kullanarak bildirim listesinden istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz ● Kişisel veri politikalarımız, yasadan kaynaklanan haklarınız ve başvuru yoluyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html]JTNDc3R5bGUlM0UlMjAlMEEuY3R0LXVzdC1iYW5uZXIlMjAlN0IlMEElMjAlMjAlMjAlMjBkaXNwbGF5JTNBJTIwbm9uZSUzQiUwQSU3RCUwQSUzQyUyRnN0eWxlJTNFJTIw[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]