cloudtalk global londra

CloudTalk Londra’da Bir Kez Daha Cloud Profesyonellerini Bir Araya Getiriyor


Avrasya’nın en büyük Cloud teknolojileri etkinliği olan CloudTalk Global, CloudTalk Global | London MatchMaking Meetups ile 24 Mayıs 2022 tarihinde Londra’da 100’e yakın Cloud ve IT profesyonelini bir araya getirmişti.

15 Eylül’de Londra’da 2.’si düzenlenecek etkinlik, bu sefer daha geniş bir katılımla C-level yöneticiler, IT uzmanları, network ve sistem yöneticileri, güvenlik yöneticileri, geliştiriciler, yazılımcılar, ürün yöneticileri, satış ve iş geliştirme birimleri, bağımsız danışmanlar ve son kullanıcılar gibi pazarı oluşturan tüm profesyonelleri bir araya getirecek.

Bulut, Multi Cloud, Yapay Zeka, Hibrit Bulut ve Otonom IT Altyapıları gibi temaların masaya yatırılacağı etkinlikte, İngiltere’nin önde gelen firmalarının BT karar vericileri sektörün geleceğini belirleyen önemli konuları konuşacak.

CloudTalk Global | London MatchMaking Meetups kapsamında katılımcılar yapay zeka destekli yazılım sayesinde kendi alanlarında ve aradıkları iş fırsatlarında birebir eşleşebilecekleri güçlü bir networking olanağına sahip olurken, bu sayede etkinliğe gelmeden toplantılarını ayarlayabilecekler.

100-200 arası katılımcıyı ağırlayacak etkinlik, tıpkı CloudTalk Global’in Londra ekibi tarafından düzenlenen diğer etkinlikler gibi networking fırsatlarının dışında, birçok aktivite ile sizlerle olacak.

Kayıt için geç kalmayın

15 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşecek CloudTalk Global | London MatchMaking etkinliği ile ilgili detaylı bilgi almak için linke tıklayarak web sitesini ziyaret edebilir ve Londra etkinlikleri ve partnerlik seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için info@cloudtalkglobal adresine e-posta gönderebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir