Data Market Bulut Yönetilen Hizmetler ile Bulut Ortamınızı En Etkin Şekilde Yönetin!

lgi Teknolojileri yönetiminde son derece çevik ve dinamik olmayı gerektiren bu dönemde şirketlerin..


Bilgi Teknolojileri yönetiminde son derece çevik ve dinamik olmayı gerektiren bu dönemde şirketlerin BT süreçlerinde deneyimli ve alanında uzman bir ekiple çalışması şirketlere maliyet tasarrufu ve zaman kazandırıyor. Günümüz BT süreçlerini göz önüne alacak olursak, şirketlerin tüm BT süreçlerini kendi kaynaklarıyla yönetmesi oldukça maliyetli ve zaman alıcı olmakla beraber istenilen başarımı da gösteremeyebiliyor. Bu kapsamda Data Market olarak bulut yönetilen hizmetlerimizle müşterilerimiz adına operasyonel BT görevlerini yerine getirerek, rekabetçi ortamda kuruluşların bulut yatırımlarından stratejik avantajlar elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Data Market, dünya çapında az sayıdaki en üst seviyede yetkin Microsoft iş ortağına verilen bir statü olan Microsoft Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) ünvanını Türkiye’ de ilk alan firma oldu.

Bu seminede Data Market, Microsoft Azure’ da sahip olduğu derin yetkinlik ve en iyi uygulamaları (best-practice) ortaya koyarak, tasarım, geçiş, dönüşüm, izleme, otomasyon, hizmet yönetimi, güvenlik, uyumluluk ve maliyet optimizasyonu dahil olmak üzere Azure Expert MSP programının işletmenize katacağı değeri ortaya koyarak Data Market Bulut Yönetilen Hizmetleri detayları ile aktarıyor olacak.

Etkinlik Saati ve Tarihi : 08.07.2021 14:00 – 08.07.2021 15:00

Etkinlik Yeri : Zoom

Konuşmacılar : Hakan Uzuner , Selçuk Uzun , Oğulcan Göğceloğlu , Perim Çakıroğlu

Etkinlik Kayıt : https://etkinlik.cozumpark.com