Adobe, Creative Cloud Planlarında Black Friday İçin Yüzde 40 İndirim Yaptı


Adobe, Creative Cloud uygulamaları paketinde çok cazip bir indirim yaparak Black Friday çılgınlığına katılan firmalar arasında yerini aldı.

Photoshop, Illustrator, After Effects ve InDesign gibi tasarımcıların en çok tercih ettiği uygulamalara sahip olan Adobe, aslında Adobe Creative Cloud’da pek fazla indirim yapmaz. Adobe için indirim konusunda cömert bir şirket diyemeyiz, çünkü benzer bir indirimi en son Temmuz 2020’de yapmıştı.

Fakat şimdi Black Friday için büyük bir indirimle karşınızda…

İlk kez Adobe Creative Cloud Tüm Uygulamalar’a abone olacak kişiler, 26 Kasım’a kadar paketin orijinal fiyatından % 40 tasarruf ederek yararlanabilecek. 

Creative Cloud Tüm Uygulamalar paketi; tasarım, fotoğrafçılık, video, web, UX, sosyal medya ve daha fazlası için 20’den fazla uygulama içerir. Öne çıkan uygulamalar arasında Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, Lightroom, Dreamweaver ve Acrobat Reader sayılabilir.

Aboneler ayrıca 100 GB bulut depolama alanının yanı sıra, en son özelliklere ve güncellemelere piyasaya çıkar çıkmaz erişim elde eder.

Fakat 12 aylık bir taahhüt gerektiren indirimi, anlaşmanın bitiminden önce iptal etmeniz gerekir, aksi takdirde aboneliğiniz o sırada geçerli olan ücretle yenilenecektir. 

Bunun gibi birçok uygulama içeren paket, çoğu kişi için muhtemelen fazla olabilir, ancak uygulamalardan yalnızca birkaçını kullansanız bile bireysel aylık ücretlerdeki tasarruf buna değer. İndirimli paketi alarak, hem gerçekten kullanacağınız uygulamalara hem de boş zamanınızda deneyebileceğiniz bir dizi başka uygulamaya da sahip olabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.