Red Hat ve Accenture Hibrit Bulut İttifakını Genişletiyor

Red Hat ve Accenture Hibrit Bulut İttifakını Genişletiyor


Uzun süredir ortak çalışan şirketler, işletmelerin çoklu ve hibrit bulut dünyasında gezinmesine yardımcı olacak yeni çözümleri birlikte geliştirmeyi planlıyor.

12 yıllık ittifaklarını geliştiren şirketler, işletmelerin çoklu ve hibrit bulut dünyasında daha iyi gezinmesine, stratejilerini tanımlamasına ve inovasyonu hızlandırmasına yardımcı olacağını söyledikleri yeni çözümlerin birlikte geliştirilmesine ortak yatırım yapıyor.

Yeni çözümler önümüzdeki yıl içinde geliştirilecek ve başlangıçta dört temel alana odaklanacak: Açık hibrit bulut uygulaması ve anabilgisayar modernizasyonu, otomasyon, edge bilgi işlem ve bağımsız bulut.

Dört ana odak noktasının bir parçası olarak ortaklık, müşterilerin daha fazla operasyonel verimlilik sağlamasına ve Red Hat OpenShift’e dayalı yeniliği yönlendirmek için bütünsel bir hibrit bulut stratejisi geliştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Teklif yelpazesi, riskleri azaltmak ve teknoloji operasyonlarının maliyetlerini düşürmek için BT altyapısı genelinde iş yüklerini otomatikleştiren ve düzenleyen çözümleri de içerecek. Bu, kararlı, otomatikleştirilmiş bulut bilişim yetenekleri sağlamak için Red Hat Enterprise Linux ve Red Hat Ansible Automation Platform üzerinde Accenture çözümleri geliştirilecek.

Edge bilgi işlem açısından, müşteri deneyimini iyileştirmeye ve gecikmeyi azaltmaya yardımcı olmak için verilerin üretildiği yerde analiz edilmesine ve işlenmesine odaklanan çözümler olacak. Red Hat OpenShift ve Red Hat Ansible Automation Platform ile uygulamalar uçta devreye alınabilecek ve otomatikleştirilebilecek.

Red Hat ve Accenture ayrıca müşterilerin açık kaynaklı teknolojiler ve hizmetler aracılığıyla buluttaki verilerinin konumunu, erişimini ve işlenmesini kontrol etmelerine yardımcı olacak teklifler de geliştirdiklerini dile getirdi.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir